KARRIER

TESZTELŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Tesztelőként szeretnél dolgozni és olyan lehetőséget keresel, ahol akár pályakezdőként is elindíthatod a karriered?
Szeretnéd egy 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni?
Megbízható munkaerőnek tartod magad?
Szereted a változatos projekteket?
Jelmondatunkhoz híven, akár már holnaptól csatlakozhatsz hozzák: Be smart, work hard, think fast

FELADATOK:

Alkalmazásfejlesztési projektek tesztelési feladatainak és teszteseteinek megtervezése specifikációk alapján.
A tesztelői csapat tagjaként folyamatos, együttműködés a fejlesztőkkel és a projektvezetővel.
A tesztelési stratégia alapján tesztforgatókönyvek készítése.
Aktív részvétel a tesztelési célok és eszközök meghatározásában.
Együttműködés a megrendelő oldali szakértőkkel.
Tesztesetek végrehajtása manuális és automatizált módon.
Teszteredmények kiértékelése.
Hibajegyek kezelése

Egy jo csapat

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • 0-2 év tesztelői, vagy tesztmenedzseri/tesztkoordinátori tapasztalat
  • Elemző és problémamegoldó képesség
  • Önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • Tesztmódszertanok ismerete
  • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • Hatékony kommunikáció szóban és írásban

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tesztmenedzsment alkalmazások használatának ismerete
  • Fejlesztési és projektmenedzsment módszertanok ismerete
  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
  • Közigazgatási projektekben jártasság
  • Angol nyelv

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 0-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem feltétel

AMIT KÍNÁLUNK:

Családias, fiatalos csapat.
Szakmai kihívásokban bővelkedő projektek.
Jól megközelíthető iroda.
Kötetlen munkavégzés, távmunka lehetőség.
Szakmai továbbfejlődési lehetőségek.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1094 Budapest, Liliom utca 17.

Motivációs levéllel ellátott fényképes önéletrajzodat az allas@4sales.hu – email címre várjuk!